15 km, Ridgefield, CT
19 January, 2003

Sunny, cold (22), dry.

MEN'S WINNER: Leonardo Moya - 52:49
WOMEN'S WINNER: Lisa Cadmus - 1:01:46

Click on the "pace" links to move about through the results.  
Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual.
      CLASS  
PLACE  PLACE               FINISHER                TIME    PACE
    1    1  M30 Leonardo Moya, 39, New Britain, CT          52:49    5:40
    2    2  M30 Stephen Marsalese, 37, New York, NY         54:26    5:50
    3    3  M30 Liam Kinsella, 32, Brooklyn, NY             54:29    5:51
    4    4  M30 Andy Cope, 37, Succasunna, NJ               55:02    5:54
5 1 OpM Kris Kurjiaka, 22, Danbury, CT 55:12 5:55
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

6 5 M30 Martin Cashin, 31, Cheshire, CT 56:00 6:00 7 1 M40 Doug Scarth, 44, Redding, CT 56:59 6:07 8 6 M30 Alan MacDougall, 37, Branford, CT 57:58 6:13 9 2 M40 George Buchanan, 44, Stamford, CT 58:30 6:17 10 3 M40 Keith Brown, 49, Wilton, CT 58:36 6:17 11 4 M40 Jim Mas, 44, Shelton, CT 58:57 6:19 12 5 M40 Paul Doocy, 45, Southport, CT 58:58 6:20 13 1 M50 Bob Hermesh, 52, Croton-On-Hudson, NY 59:00 6:20 14 7 M30 Joe Whelan, 38, Newtown, CT 59:05 6:20 15 8 M30 Matt Newman, 34, Old Greenwich, CT 59:17 6:22 16 2 M50 Wes Byerly, 50, Ridgefield, CT 59:40 6:24 17 9 M30 Brian Fidler, 32, West Haven, CT 1:00:48 6:31 18 10 M30 Mark Depalma, 34, Southbury, CT 1:00:54 6:32 19 11 M30 Torpedo Ruospo, 38, Stratford, CT 1:01:14 6:34 20 12 M30 Peter Kaufman, 36, Danbury, CT 1:01:22 6:35 21 13 M30 Peter Lesser, 39, Milford, CT 1:01:36 6:37 1 1 OpW Lisa Cadmus, 22*, New Haven, CT 1:01:46 6:38 22 14 M30 John Schwartz, 39, Weston, CT 1:01:49 6:38 23 6 M40 Joseph Gallucci, 42, New Rochelle, NY 1:01:55 6:39 24 7 M40 David Ayre, 42, Ridgefield, CT 1:02:06 6:40 25 8 M40 Perry Simone, 45, New Milford, CT 1:02:18 6:41 26 3 M50 Thomas Hiten, 52, Cheshire, CT 1:02:40 6:43 27 9 M40 Dan Germain, 41, Newtown, CT 1:02:45 6:44 28 15 M30 Dan O'Connor, 38, Farfield, CT 1:03:08 6:46 29 4 M50 Dave Ulmer, 56, Ridgefield, CT 1:03:20 6:48 30 5 M50 Bruce Brown, 52, Lowell, MA 1:03:22 6:48 31 10 M40 Rob Kennedy, 40, Stamford, CT 1:03:29 6:49 2 2 OpW Sandra Dalles, 30*, Ansonia, CT 1:03:30 6:49 32 16 M30 Chris Hoelck, 38, Danbury, CT 1:03:35 6:49 33 11 M40 Jeff Umbreit, 43, Milford, CT 1:03:41 6:50 34 12 M40 Bill Lynch, 44, Wallingford, CT 1:03:43 6:50 35 13 M40 John Percivalle, 49, Shelton, CT 1:04:11 6:53 36 14 M40 Pat Flynn, 47, Monroe, CT 1:04:12 6:53 37 15 M40 Randy Chamberland, 42, Shelton, CT 1:04:12 6:53 38 16 M40 John Harrison, 46, Burlington, CT 1:04:18 6:54 39 17 M40 Michael Duvally, 41, Pound Ridge, NY 1:04:24 6:55 40 17 M30 Peter Wietfeldt, 37, New Canaan, CT 1:04:32 6:55 41 18 M30 Brendan Boland, 36, Newtown, CT 1:04:40 6:56 42 18 M40 Donald Allen, 44, New Fairfield, CT 1:04:46 6:57 43 19 M40 Reto Meier, 40, New Canaan, CT 1:04:48 6:57 44 20 M40 Drew Aka Merle Viner, 46, Stratford, CT 1:05:07 6:59 3 3 OpW Christina Dunnery, 33*, Sleepy Hollow, NY 1:05:10 6:59
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

45 21 M40 Carl Mehlhope, 45, Darien, CT 1:05:16 7:00 46 6 M50 Jay Wilson, 52, Beacon Falls, CT 1:05:21 7:01 47 22 M40 Steve Surprise, 46, Branford, CT 1:05:25 7:01
48 23 M40 Winn Brown, 47, New Fairfield, CT 1:05:34 7:02 4 4 OpW Heidi Mitchell, 36*, Darien, CT 1:05:49 7:04 49 19 M30 Keith Mitchell, 37, Darien, CT 1:05:50 7:04 50 7 M50 Joe Von Ehr, 50, Southport, CT 1:05:57 7:05 5 1 W40 Yukiko Nishide, 41*, Rye, NY 1:06:04 7:05 51 24 M40 Michael Crehan, 47, Fairfield, CT 1:06:06 7:05 6 5 OpW Christine Patti-Lynch, 35*, Wallingford, CT 1:06:10 7:06 52 25 M40 Richard Strahota, 45, Darien, CT 1:06:14 7:06 53 8 M50 John Krasniewicz, 51, Old Greenwich, CT 1:06:25 7:08 7 2 W40 Alison Hiten, 40*, Cheshire, CT 1:06:28 7:08 54 9 M50 William Schaeffer, 56, Guilford, CT 1:06:29 7:08 55 20 M30 Andrew Pemberton, 35, Wilton, CT 1:06:35 7:09 56 21 M30 John McFarland, 38, Branford, CT 1:06:41 7:09 8 6 OpW Joan Nevin, 35*, Westport, CT 1:06:42 7:09 57 10 M50 Tom Elliott, 56, Ridgefield, CT 1:06:46 7:10 9 3 W40 Emmy Stocker, 44*, Cos Cob, CT 1:06:48 7:10 58 22 M30 Michael Kim, 37, Pound Ridge, NY 1:06:50 7:10 59 26 M40 Douglas Murray, 42, Carmel, NY 1:06:54 7:11 60 27 M40 Patrick Morris, 47, Norwalk, CT 1:07:00 7:11 10 4 W40 Susi Baker, 51*, Ridgefield, CT 1:07:24 7:14 61 28 M40 Marty Schaivone, 49, Bridgeport, CT 1:07:34 7:15 62 2 OpM Matthew Burdick, 24, New Haven, CT 1:07:40 7:16 11 7 OpW Sarah Almodovar, 26*, Stratford, CT 1:08:03 7:18 63 29 M40 Robert Schulten, 46, Southport, CT 1:08:09 7:19 64 30 M40 Keith Blackwell, 40, West Redding, CT 1:08:20 7:20 65 31 M40 Scott Harrison, 48, Darien, CT 1:08:30 7:21 66 23 M30 Andrew Thomson, 35, Bridgeport, CT 1:08:35 7:22 67 24 M30 Steven Kirsch, 33, Ridgefield, CT 1:08:46 7:23 12 8 OpW Michele Flagge, 25*, New Haven, CT 1:08:55 7:24 68 25 M30 James Dvorak, 35, Monroe, CT 1:09:05 7:25 13 9 OpW Jody Mead, 29*, New Haven, CT 1:09:14 7:26 69 26 M30 Sam Lynn, 35, Stamford, CT 1:09:20 7:26 70 32 M40 Jim Ryan, 48, Waterbury, CT 1:09:21 7:26 14 10 OpW Heike DeWeerth, 36*, Darien, CT 1:09:28 7:27 71 27 M30 Martin Davey, 39, Stamford, CT 1:09:30 7:27 72 28 M30 Justin Bohan, 36, Briarcliff Manor, NY 1:09:50 7:29 15 11 OpW Anastasia Polito, 34*, Montreal, QU 1:09:58 7:30 73 33 M40 Kevin Cunningham, 44, Rye, NY 1:10:11 7:32 74 34 M40 Mike Regan, 41, Wilton, CT 1:10:16 7:32 16 5 W40 Jean Isler, 48*, New Canaan, CT 1:10:21 7:33 17 12 OpW Katlyn Regan, 17*, Wilton, CT 1:10:24 7:33 75 35 M40 Greg Ritzinger, 45, Newtown, CT 1:10:29 7:34 76 11 M50 Ed Fishel, 52, Wilton, CT 1:10:32 7:34 77 36 M40 Monty Green, 43, Stamford, CT 1:10:35 7:34 78 1 M60 Paul Couzelis, 60, Norwalk, CT 1:10:36 7:35 79 29 M30 Chad Dalles, 31, Ansonia, CT 1:10:38 7:36 18 13 OpW Margit Macdougall, 36*, Branford, CT 1:10:46 7:36 19 14 OpW Mimi Boyle, 30*, Greenwich, CT 1:11:03 7:37 20 6 W40 Rebecca Steinkraus, 41*, Monroe, CT 1:11:19 7:39 80 30 M30 Tim Dvorak, 39, Shelton, CT 1:11:20 7:39 81 2 M60 Rich DeMarco, 60, Danbury, CT 1:11:30 7:40 82 37 M40 Eric Zlatin, 40, Fairfield, CT 1:11:38 7:41 83 38 M40 Erik Jensen, 48, New Canaan, CT 1:11:39 7:41 21 15 OpW Kathy Barber, 38*, Ridgefield, CT 1:11:40 7:41 22 16 OpW Dorian Kail, 35*, Westport, CT 1:11:52 7:43 84 39 M40 Kevin Fetzer, 45, Groton, CT 1:12:15 7:45 23 17 OpW Laura Schechter, 35*, Danbury, CT 1:12:21 7:46 85 12 M50 Aram Nahabedian, 51, Sandy Hook, CT 1:12:29 7:47 86 40 M40 Ian Critchley, 46, Huntington, CT 1:12:36 7:47 24 7 W40 Gail Jaques Jarvis, 43*, Fairfield, CT 1:12:40 7:48 25 18 OpW Laurie Brannigan, 34*, Darien, CT 1:12:42 7:48 87 3 OpM Jeff Maloney, 29, New Haven, CT 1:12:42 7:48 88 41 M40 Bob Dionne, 48, Ridgefield, CT 1:12:55 7:49 89 31 M30 John Marquez, 39, Guilford, CT 1:12:59 7:50 26 19 OpW Jen Gilbert, 37*, Fairfield, CT 1:13:02 7:50 90 3 M60 John Dugdale, 68, Ridgefield, CT 1:13:26 7:53 91 42 M40 Anthony Berndt, 49, Peekskill, NY 1:13:26 7:53 27 20 OpW Linda Cordova, 37*, Hamden, CT 1:13:38 7:54 28 21 OpW Christina Hernandez, 24*, Meriden, CT 1:13:41 7:54 29 22 OpW Jeannine Fagan, 33*, Bethel, CT 1:13:44 7:55 92 43 M40 Sean O'Connor, 43, Fairfield, CT 1:14:03 7:57 93 13 M50 Bruce Goulart, 52, Newtown, CT 1:14:09 7:57 94 44 M40 Jeffrey Dingwell, 47, Newtown, CT 1:14:27 7:59
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

95 45 M40 Christopher Ahlberg, 40, Fairfield, CT 1:14:32 8:00 96 32 M30 Justin Holmes, 30, Wantagh, NY 1:14:36 8:00 97 4 M60 Don Platko, 61, Shelton, CT 1:14:47 8:01 98 5 M60 Kaz Oda, 60, Stamford, CT 1:14:58 8:03 99 14 M50 Geoff Steadman, 51, Norwalk, CT 1:15:03 8:03 30 8 W40 Darcy Ramsey-Hughes, 40*, Old Greenwich, CT 1:15:06 8:03 100 15 M50 John Danaher, 50, Wilton, CT 1:15:06 8:03 101 16 M50 Chuck Totero, 54, Rye, NY 1:15:18 8:05 31 23 OpW Lynn Lattimer, 37*, Wilton, CT 1:15:24 8:05 32 24 OpW Maria Vlasak, 37*, Stamford, CT 1:15:32 8:06 102 17 M50 Bruce Cook, 50, Greenwich, CT 1:15:33 8:06 103 33 M30 Chris Phelps, 35, Danbury, CT 1:15:58 8:09 104 34 M30 Tom Bookless, 34, New York, NY 1:16:00 8:09 105 35 M30 Nick Nassra, 37, Danbury, CT 1:16:05 8:10 33 9 W40 Ronnie Behringer, 45*, Norwalk, CT 1:16:10 8:10 34 10 W40 Leslie Pavel, 45*, Trumbull, CT 1:16:11 8:10 106 36 M30 Steve Delity, 39, Sandy Hook, CT 1:16:18 8:11 107 37 M30 Rich Izzo, 37, Rye Brook, NY 1:16:34 8:13 108 4 OpM Bill Roesch, 29, Redding, CT 1:16:35 8:13 109 5 OpM Matt Totero, 24, Old Greenwich, CT 1:16:40 8:13 110 38 M30 Rob Leder, 32, Stamford, CT 1:16:42 8:14 111 6 OpM Michael Mariano, 26, West Haven, CT 1:16:48 8:14 112 46 M40 Mike Burke, 41, Trumbull, CT 1:17:19 8:18 35 25 OpW Christine Keiper, 35*, Branford, CT 1:17:33 8:19 113 39 M30 Steve McLeod, 34, Greenwich, CT 1:18:32 8:26 36 11 W40 Jane Hoffman, 40*, Wilton, CT 1:18:42 8:27 114 18 M50 Paul Kalkut, 54, Rye, NY 1:19:30 8:32 115 40 M30 John D'Elisa, 39, Wilton, CT 1:19:34 8:32 116 41 M30 Bill Liebow, 38, Stamford, CT 1:20:11 8:36 37 26 OpW Ann Williams, 38*, Old Greenwich, CT 1:20:12 8:36 117 47 M40 Ray Palmer, 40, Monroe, CT 1:20:36 8:39 118 6 M60 Anton Deiters, 62, Ridgefield, CT 1:20:44 8:40 119 48 M40 Zachary Horne, 41, Stamford, CT 1:20:48 8:40 38 12 W40 Karen Gerweck, 41*, Norwalk, CT 1:21:08 8:42 39 27 OpW Bernadette Boyle, 29*, Brooklyn, NY 1:21:08 8:42 120 7 M60 Mike Coady, 60, New Canaan, CT 1:21:18 8:43 40 28 OpW Holly Walczak, 39*, Newtown, CT 1:21:20 8:44 121 42 M30 Gary Maile, 37, Monroe, CT 1:21:24 8:44 41 29 OpW Elise Ahearn, 36*, Wilton, CT 1:21:25 8:44 42 30 OpW Frances Gray, 30*, Old Greenwich, CT 1:21:30 8:45 43 13 W40 Carol Zucca, 44*, New Milford, CT 1:21:31 8:45 44 31 OpW Denise Kumrow, 31*, Mahopac, NY 1:22:16 8:50 122 49 M40 Robert Como, 49, Wilton, CT 1:22:18 8:50 123 50 M40 Jason Howard, 49, Norwalk, CT 1:22:27 8:51 45 14 W40 Patricia Carroll, 43*, Darien, CT 1:22:41 8:52 124 19 M50 Sonny Moon, 56, New Canaan, CT 1:22:49 8:53 125 8 M60 Sean Fogarty, 61, Stamford, CT 1:23:38 8:58
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

126 43 M30 Adam Pemberton, 39, West Redding, CT 1:23:59 9:01 46 32 OpW Heather Wade, 27*, Fairfield, CT 1:24:15 9:02 127 44 M30 Alex Horton, 30, Wilton, CT 1:24:31 9:04 47 33 OpW Catherine Kost, 29*, Sandy Hook, CT 1:24:32 9:04 128 51 M40 Arthur Dicesare, 44, Westport, CT 1:24:36 9:05 48 15 W40 Donna Johnson, 53*, Bridgeport, CT 1:24:48 9:06 129 45 M30 Stanley Rosen, 38, Cos Cob, CT 1:24:52 9:06 130 20 M50 Don Capone, 53, Norwalk, CT 1:25:20 9:09 131 52 M40 Mike Tamborrino, 45, Stamford, CT 1:25:31 9:10 49 34 OpW Jane Beaudoin, 37*, Pomfret, CT 1:25:38 9:11 50 35 OpW Kristin Knous, 36*, Stratford, CT 1:25:50 9:12 51 36 OpW Kristin Mattocks, 32*, Hamden, CT 1:25:53 9:13 52 37 OpW Michelle Brei, 23*, New Haven, CT 1:26:30 9:17 132 7 OpM Stanley Patterson, 26, Milford, CT 1:26:31 9:17 53 16 W40 Kim Callicoatte, 40*, Hamden, CT 1:26:36 9:17 54 17 W40 Cathy Gibaldi, 48*, Redding, CT 1:26:54 9:19 55 18 W40 Barbara Nevins, 49*, Ridgefield, CT 1:26:55 9:19 56 38 OpW Dawn Bolling, 39*, Norwalk, CT 1:26:55 9:20 133 9 M60 Frank McBrearity, 60, New Canaan, CT 1:27:31 9:23 57 19 W40 Marilyn Richardson, 61*, Bridgeport, CT 1:27:37 9:24 58 20 W40 Marie Carlson, 43*, New York, NY 1:27:46 9:25 59 39 OpW Paula Tancredi, 36*, New Haven, CT 1:28:12 9:28 60 40 OpW Tehri Gasparrini, 38*, Ridgefield, CT 1:28:34 9:30 134 53 M40 Joe Madaffari, 45, Norwalk, CT 1:28:34 9:30 135 46 M30 Joe Weingarten, 37, New Canaan, CT 1:28:39 9:31 136 8 OpM Bryan Fox, 26, Stamford, CT 1:30:17 9:41 137 47 M30 Chris McCauley, 32, Norwalk, CT 1:30:22 9:42 61 21 W40 Joan Hannigan, 40*, Ridgefield, CT 1:31:24 9:48 62 22 W40 Mary Ellen Loncto, 61*, Ridgefield, CT 1:31:38 9:50 138 48 M30 Evan Barnet, 35, Ridgefield, CT 1:32:32 9:56 139 49 M30 Ryan Gildersleeve, 30, Old Greenwich, CT 1:32:54 9:58
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

63 41 OpW Elizabeth Carter, 35*, Avon, CT 1:33:15 10:00 140 50 M30 John Kennelly, 39, Cheshire, CT 1:33:34 10:02 64 42 OpW Amy Zvovushe, 22*, Monroe, CT 1:34:43 10:10 65 43 OpW Shannon Police, 26*, Stamford, CT 1:35:49 10:17 66 23 W40 Grace Hanover, 57*, Waterbury, CT 1:36:01 10:18 141 51 M30 Chris Gioiella, 33, S, Norwalk Ct 1:37:49 10:30 67 44 OpW Jennifer Reed, 33*, S, Norwalk Ct 1:37:59 10:31 68 45 OpW Jennifer Tebbetts, 33*, West Haven, CT 1:38:25 10:33
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

142 52 M30 Gregory Coghlan, 32, Fairfield, CT 1:44:05 11:10 143 54 M40 Lida Letowt, 40, Stratford, CT 1:50:12 11:49
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

69 24 W40 Nancy Cronin, 58*, Hamden, CT 1:59:03 12:46
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

70 25 W40 Ann Onton, 59*, Fairfield, CT 2:11:58 14:10
Pace: 6:00 | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | Top

144 21 M50 Rick Asselta, 59, Danbury, CT 2:46:56 17:55 145 22 M50 Mike Cunningham, 56, Danbury, CT 2:46:57 17:55 "*" indicates females 8 finishers among Men 29 & Under 52 finishers among Men 30 - 39 54 finishers among Men 40 - 49 22 finishers among Men 50 - 59 9 finishers among Men 60 & Up 45 finishers among Women 39 & Under 25 finishers among Women 40 & Up 145 male finishers 70 female finishers 215 total finishers

AGE GROUP FINISHERS

        CLASS  
PLACE   PLACE            FINISHER                  TIME    PACE


Men 29 & Under
    5    1      Kris Kurjiaka, 22, Danbury, CT              55:12    5:55
   62    2      Matthew Burdick, 24, New Haven, CT        1:07:40    7:16
   87    3      Jeff Maloney, 29, New Haven, CT           1:12:42    7:48
  107    4      Bill Roesch, 29, Redding, CT              1:16:35    8:13
  108    5      Matt Totero, 24, Old Greenwich, CT        1:16:40    8:13

Men 30 - 39
    1    1      Leonardo Moya, 39, New Britain, CT          52:49    5:40
    2    2      Stephen Marsalese, 37, New York, NY         54:26    5:50
    3    3      Liam Kinsella, 32, Brooklyn, NY             54:29    5:51
    4    4      Andy Cope, 37, Succasunna, NJ               55:02    5:54
    6    5      Martin Cashin, 31, Cheshire, CT             56:00    6:00

Men 40 - 49
    7    1      Doug Scarth, 44, Redding, CT                56:59    6:07
    9    2      George Buchanan, 44, Stamford, CT           58:30    6:17
   10    3      Keith Brown, 49, Wilton, CT                 58:36    6:17
   11    4      Jim Mas, 44, Shelton, CT                    58:57    6:19
   12    5      Paul Doocy, 45, Southport, CT               58:58    6:20

Men 50 - 59
   13    1      Bob Hermesh, 52, Croton-On-Hudson, NY       59:00    6:20
   16    2      Wes Byerly, 50, Ridgefield, CT              59:40    6:24
   26    3      Thomas Hiten, 52, Cheshire, CT            1:02:40    6:43
   29    4      Dave Ulmer, 56, Ridgefield, CT            1:03:20    6:48
   30    5      Bruce Brown, 52, Lowell, MA               1:03:22    6:48

Men 60 & Up
   78    1      Paul Couzelis, 60, Norwalk, CT            1:10:38    7:35
   81    2      Rich DeMarco, 60, Danbury, CT             1:11:30    7:40
   90    3      John Dugdale, 68, Ridgefield, CT          1:13:26    7:53
   97    4      Don Platko, 61, Shelton, CT               1:14:47    8:01
   98    5      Kaz Oda, 60, Stamford, CT                 1:14:58    8:03

Women 39 & Under
    1    1      Lisa Cadmus, 22, New Haven, CT            1:01:46    6:38
    2    2      Sandra Dalles, 30, Ansonia, CT            1:03:30    6:49
    3    3      Christina Dunnery, 33, Sleepy Hollow, NY  1:05:10    6:59
    4    4      Heidi Mitchell, 36, Darien, CT            1:05:49    7:04
    6    5      Christine Patti-Lynch, 35, Wallingford, CT
                                                            1:06:10    7:06
Women 40 & Up
    5    1      Yukiko Nishide, 41, Rye, NY               1:06:04    7:05
    7    2      Alison Hiten, 40, Cheshire, CT            1:06:28    7:08
    9    3      Emmy Stocker, 44, Cos Cob, CT             1:06:48    7:10
   10    4      Susi Baker, 51, Ridgefield, CT            1:07:24    7:14
   16    5      Jean Isler, 48, New Canaan, CT            1:10:21    7:33

Results produced with
Apple Raceberry JaM Made on a Mac
Top

Return to Club Connecticut home page.